piątek, 29 lipca 2011

Rasy

W GRZE WARLORDS BATTLECRY III WYSTĘPUJĄ NASTĘPUJĄCE RASY/FRAKCJE
Rycerze – jest to rasa dysponująca bardzo silną kawalerią. Rycerze kosztują dużo złota i metalu oraz kamienia na budynki, ale z początku potrzebują niewielu kryształów.
Krasnoludy – jest to rasa wytrzymała i uparta. Są niezwykle odporni na obrażenia od żywiołów. Krasnoludy są powolne, nie posiadają kawalerii, ale są bardzo dobrymi budowniczymi - razem z Mrocznymi Krasnoludami posiadają najlepsze machiny oblężnicze oraz budynki obronne. Potrzebują wiele złota i metalu oraz kamienia do wznoszenia budynków.
Nieumarli – to niezwykła rasa. Może produkować najwyżej kilka typów jednostek. Są powolni, ale silni i odporni na psychologię. Nieumarli są bardzo odporni na większość ataków, za to są oni podatni na obrażenia obuchowe. Wymagają głównie metalu i kryształu.Barbarzyńcy – to rasa zawziętych wojowników. Nie mają wielu typów jednostek, jednak bardzo szybko się produkują i mają dobre ulepszenia do nich. Są szybcy i bardzo dobrze walczą, jednak posiadają słabe pancerze.
Barbarzyńcy potrzebują głównie metalu, kamienia i złota.
Minotaury – rasa posiadająca najmniej typów jednostek, ale za to najwięcej ulepszeń. Jednostki minotaurów są silne i wytrzymałe. Do produkcji jednostek wymagany jest głównie metal, a do wznoszenia budynków kamień.

Orkowie – orkowie mają duży wybór jednostek. Budują się szybko i są dość silni, ale mają niewiele ulepszeń. Potrzebują głównie kamienia oraz nieco metalu.

Wysokie Elfy – Wysokie elfy to rasa dumna i szlachetna. Są szybcy, posiadają dobry zwiad oraz wysokie umiejętności bojowe, lecz niską wytrzymałość. Kawaleria wysokich elfów należy do najlepszych w grze. Wysokie elfy wymagają metalu i kryształów.

Leśne Elfy – Leśne elfy są szybkie, mają dobry zwiad, ale niską wytrzymałość. Są bardzo słabi w walce wręcz, za to posiadają potężnych łuczników i magów. Leśne elfy potrzebują złota i kryształu.

Mroczne Elfy – Mroczne elfy to zła i podstępna rasa. Są szybcy, mają dobry zwiad i dobre umiejętności bojowe, ale niską wytrzymałość. Mają bardzo potężnych magów. Mroczne elfy potrzebują kamienia, kryształu i złota.

Baśniowe Istoty – rasa, która posiada bardzo potężne ulepszenia oraz tanie, szybko produkujące się jednostki, co sprawia że jest jedną z lepszych ras w grze. Baśniowe istoty potrzebują głównie kryształów.

Mroczne Krasnoludy – rasa posiadająca najpotężniejsze machiny oblężnicze i budynki obronne w grze. Mroczne krasnoludy posiadają również potężne, ale bardzo powolne golemy oraz szybkie, ale niezbyt wytrzymałe cienie.

Demony – demony posiadają wiele potężnych jednostek latających. Z początku budują się powoli, ale później zyskują potężne moce przywołania. Demony potrzebują wszystkich 4 zasobów.

Imperium - jest to rasa wszechstronna. Imperium ma dobrą piechotę, łuczników i kawalerię. Ich szczególną cechą jest posiadanie trzech generałów - czerwonego maga, białego maga i czarnego maga. Imperium może wynajmować najemników z innych ras. Potrzebuje wiele złota, metalu i kamienia, ale niewielu kryształów.

Ssrathi - są to wężowe istoty. Szkolą do walki potężne dinozaury. Ssrathi potrzebują wiele każdego rodzaju surowców.

Rój - rasa pustynnych owadów. Dysponują oni bardzo wielką ilością słabych jednostek, wspartą skorpioludźmi oraz kapłanami. Rój potrafi wysysać zasoby z kopalni przeciwników.

Władca Zarazy - jest to rasa niezwykle potężna w szybkich, niespodziewanych atakach. Wymagają głównie złota i kryształów.

KTÓRĄ RASE WYBRAŁEŚ ?ZAGŁOSUJ W SONDZIE!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz